Dodaj strzelnicę

Strzelnica Pelikan

95-070 Aleksandrów Łódzki, Łódź
ul. Wierzbińska 58
Telefon: 42 276 44 46
Kategorie: Broń palna
Dystans/osie: 25m

Z prawdziwą przyjemnością udostępniamy Państwu najnowocześniejszą strzelnicę na broń palną w Polsce (dostępną dla każdego). W skład naszego kompleksu szkoleniowo- strzeleckiego wchodzą zarówno supernowoczesne interaktywne trenażery strzeleckie (ITS), jak i tradycyjne osie strzeleckie wyposażone w transportery tarcz.
ITS to wspomagany komputerowo system audio-wizualny, służący do przeprowadzania szkoleń strzeleckich w warunkach przypominających realne sytuacje, gdzie cel (figury geometryczne, tarcze, uzbrojeni przestępcy…), wyświetlane są na specjalnym multimedialnym ekranie.

SZKOLENIA STRZELECKIE

Poza klientami indywidualnymi strzelnica nasza przygotowana jest również do przeprowadzania szkoleń dla zorganizowanych grup strzeleckich.
Trening z zastosowaniem broni palnej-ostrej (broń krótka, długa, pistolety maszynowe), przeprowadzany jest pod opieką przygotowanych do tego instruktorów, w warunkach całkowicie bezpiecznych. Skala trudności poszczególnych ćwiczeń strzeleckich jest  bardzo szeroka.
Począwszy od prostych treningów w strzelaniu do figur i tarcz bez ograniczenia czasu, poprzez regulowany czas wyświetlania celu, dobieranie wielkości celu aż do bardziej skomplikowanych animacji i sekwencji wideo z krótkimi scenkami imitującymi realne sytuacje, z jakimi faktycznie możemy spotkać się podczas pełnienia obowiązków służbowych, bądź w życiu prywatnym.
Wszystkie ćwiczenia przystosowane są do strzelania z odległości 5, 10, 15 oraz 20 metrów i wyświetlane na ekranie 4/3 (2 m x 2 m). Ćwiczenia wykonywane w tym systemie pozwalają ćwiczącemu na wytrenowanie w atrakcyjny i szybki  sposób celności strzałów, poprawności podejmowanych decyzji oraz szybkości reakcji. Trafienia rejestrowane są przez program komputerowy, który zapisując je, tworzy z nich zestawienia mogące być podstawą do oceny strzelającego oraz śledzenia jego postępów.

DOSKONALENIE ZAWODOWE
Nasi instruktorzy mają duże doświadczenie w szkoleniu strzeleckim przedstawicieli szeroko rozumianych służb mundurowych, zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym.
Podczas zajęć teoretycznych do dyspozycji szkolonych osób udostępniamy wyposażoną w urządzenia multimedialne salę wykładowo-szkoleniową (wraz z podglądem na strzelnicę).
W przypadku szkoleń bojowych proponujemy szeroki wachlarz jednostek broni (pistolety Glock, TT, Walther, rewolwer Smith & Wesson mod. 686, karabin M16, karabinek AK 47, pistolet maszynowy Glauberyt, strzelba gładkolufowa Mossberg…).

IMPREZY FIRMOWE
Dla firm oraz grup prywatnych oferujemy możliwość organizacji wszelkich imprez, oraz konferencji połączonych ze szkoleniem strzeleckim.
W przypadku zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu dostosowania Państwa oczekiwań do naszej oferty.

GPS: 51°49'06.2"N    19°17'27.2"E

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl