Dodaj strzelnicę

Strzelnica sportowa w Brzozowej

08-504 Brzozowa, Ryki

Strzelnica została zlokalizowana w Brzozowej (powiat. Rycki, gmina Ułęż), na terenie Zespołu Szkół im. Kajetana hr. Kickiego (prowadzącego klasy mundurowe).
Jest obiektem otwartym o stumetrowej, sześciostanowiskowej osi strzeleckiej, przeznaczonym do prowadzenia szkoleń (w tym strzelania szkół, służb mundurowych i inne określone stosownymi przepisami), treningów, zawodów i rekreacji oraz przystrzeliwania broni (także myśliwskiej – zaświadczenia o przystrzeleniu). Może być udostępniona osobom posiadającym własną broń, jak też dysponującym bronią na podstawie innych przepisów. Istnieje możliwość użyczenia broni współczesnej i historycznej (czarnoprochowej), krótkiej i długiej, małokalibrowej i centralnego zapłonu.
Strzelanie może odbywać się z broni strzeleckiej wszelkiego typu, na przykład: sportowa, bojowa i myśliwska, pneumatyczna i palna, powtarzalna i samoczynna (automatyczna), kulowa i śrutowa, gwintowana i gładkolufowa - pod warunkiem przestrzegania Regulaminu Strzelnicy i stosownych przepisów ogólnych. Nie ma limitu energii wylotowej pocisków wystrzeliwanych z broni strzeleckiej. Strzelania odbywają się pod nadzorem instruktora.
Obok znajduje się tor łuczniczy. Usytuowana na terenie szkolnego parku stajnia oferuje chętnym jazdy konne na ujeżdżalni i w terenie. Obok mamy – należący do Szkoły – kompleks stawów hodowlanych, Jeden z nich jest udostępniany wędkarzom na podstawie wykupionego w szkolnym gospodarstwie zezwolenia. Istnieje możliwość wykupienia noclegu w szkolnym internacie, a w czasie pracy Szkoły – także całodobowego wyżywienia. Szkolny park oraz okoliczne lasy i pola zachęcają do spacerów i konnych lub rowerowych przejażdżek (możliwe jest udostępnienie rowerów).

Brzozowa jest idealnym miejscem do rekreacji – także z bronią w ręku.

ZAPRASZAMY!
Świat jest piękny – szczególnie na Brzozowej!

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl