Dodaj strzelnicę

Strzelnica Hotel Tenis

46-053 Chrząstowice, Opole
ul. Opolska 15
Telefon: 792 477 606 : 790 222 671
Dystans/osie: 25m
Strzelnica bojowa

Zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie posiadają pozwolenia na broń na strzelnicę bojową. Gwarantujemy wiele niezapomnianych przeżyć, naukę strzelania z pistoletów i karabinów używanych przez policję i wojsko z różnych krajów świata.

Dzieci powyżej 10 lat mogą również strzelać z broni pod opieką jednego z rodziców, zarówno z pistoletów i karabinów.

W budynku przy basenie mieści się nowoczesna 25 metrowa klimatyzowana strzelnica z 4 stanowiskami. Dodatkowo stanowiska
wyposażone są w transportery tarcz do strzelań na 25m lub krótszym dystansie wybranym przez strzelającego. Na stanowisku strzeleckim widać od razu przestrzeliny na 15″ monitorach przekazywanych przez kamery umieszczone w pobliżu tarcz.

Strzelać można nabojami kalibru od 5,6 do 12 mm.

Strzelnica bojowa jest klimatyzowane, wyłożona płytami gumowo-kauczukowymi (chroniącymi przed rykoszetami) i płytami szwedzkiej firmy Ecophon (tłumiącymi dźwięki).


Strzelnica pneumatyczna

Zachęcamy Państwa do skorzystania z 4 stanowiskowej profesjonalnej strzelnicy pneumatycznej. Posiadamy broń pneumatyczną bardzo dobrej jakości, a strzelnica wyposażona jest w automatycznie zmieniane tarcze. Cena strzału to 40 groszy.

Zorganizowaliśmy ciągły konkurs z nagrodą – II danie obiadowe, dla osoby która uzyska w 3 strzałach min. 28 punktów z wiatrówki pneumatycznej.

Jeśli chcesz poczuć szczyptę adrenaliny we krwi i aktywnie spędzić swój wolny czas, koniecznie zajrzyj do nas!


Poligon ASG

Do Twojej dyspozycji oddajemy w pełni dostosowane pole do ASG- znajduje się na nim 5 budynków, w tym killhouse, oraz 3 wraki samochodów, które znacząco wpływają na przebieg rozgrywki.

Jeśli jesteś początkujący i jeszcze nie wiesz czy złapałeś bakcyla ASG – po prostu spróbuj swoich sił podczas tej emocjonującej rozgrywki.

Nie musisz mieć swoich replik ASG, na miejscu możesz wypożyczyć replikę na czas trwania rozgrywki.

Zamiast po raz kolejny iść do knajpy na piwo, czy spędzić cały weekend na kanapie przed telewizorem, zabierz swoich znajomych na poligon ASG żeby poczuć smak adrenaliny!
A po wszystkim, jeśli nadal będzie Ci mało, możesz skorzystać ze strzelnicy bojowej z prawdziwego zdarzenia.

Ewentualnie napić się piwka w gospodzie zaraz obok :)
Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl