Dodaj strzelnicę

LOK Twardogóra

56-416 Twardogóra
ul. Plac Targowy 3
Telefon: tel. 71 3158789
Dystans/osie: 50m

Strzelnica użytkowana przez LOK Twardogóra jest strzelnicą miejską, której właścicielem jest Gmina Twardogóra. Pełni ona jednocześnie funkcję Strzelnicy Ośrodka Strzeleckiego przy Dolnośląskim Centrum Szkolenia Strzeleckiego LOK we Wrocławiu. Aktualnie posiada osiem stanowisk do strzelania z broni krótkiej i długiej z możliwością ustawiania tarcz w odległości od 10 do 50 metrów.
Obecnie prowadzona jest rozbudowa strzelnicy o drugą oś 50 metrową z zakrytym całorocznym pawilonem strzeleckim na 10 stanowisk.
Strzelnica posiada atest zezwalający na prowadzenie treningów i zawodów strzeleckich z broni bocznego i centralnego zapłonu o kalibrze do 11,43 mm ( 0,45 cala).

Strzelnica czynna jest w soboty i niedziele od 13 do zmierzchu (na razie nie posiada oświetlenia umożliwiającego strzelania po zmroku). W innym terminie możliwe jest korzystanie ze strzelnicy po wcześniejszym umówieniu się.

Wszyscy muszą zapoznać się i przestrzegać przepisów bezpieczeństwa na strzelnicy oraz regulaminów strzelnicy. Strzelnica położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Jest więc idealnym miejscem do organizowania zawodów, pikników, imprez integracyjnych dla pracowników firm i instytucji oraz imprez strzeleckich zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Proponujemy strzelanie z broni krótkiej pneumatycznej oraz bocznego i centralnego zapłonu oraz broni długiej pneumatycznej i bocznego zapłonu. Na strzelnicy można organizować wszelkie imprezy strzlectwa statycznego, dynamicznego oraz czarnoprochowego.

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl