Dodaj strzelnicę

Strzelnica Forty

18-421 Piątnica, Łomża
ul. Stawiskowska 57A
Telefon: tel.: 606 101 419
Kategorie: Broń palna
Dystans/osie: 25m, 50m

Strzelnica Forty istnieje od 2005 r. Przez ten czas nieustannie powiększaliśmy swoją bazę sprzętową i usprawnialiśmy stanowiska strzeleckie. Dziś dysponujemy dwoma strzelnicami kulowymi o długości 25 i 50m.

Na strzelnicy można strzelać z pistoletów, karabinów, strzelb gładkolufowych oraz broni maszynowej. Wielu ludzi zawodowo pracujących z bronią palną,  stawiało pierwsze kroki w strzeleckim świecie właśnie na naszych osiach strzeleckich. Na strzelnicy odbywają się treningi i szkolenia indywidualne oraz zbiorowe.

Od 2012 roku Strzelnica FORTY jest zarządzana przez Fundację SAGITTARIUS i Klub Strzelecki SAGITTARIUS.
Więcej niż setka osób zdawała egzaminy na Patent Strzelecki PZSS na naszym obiekcie i dzięki KS SAGITTARIUS, stale to grono się powiększa. Z wielką przyjemnością możemy powiedzieć, iż wielu związanych ze strzelectwem ludzi czuje się w naszych progach jak w domu.

Nasz obiekt jest bardzo przyjazny użytkownikowi. Jako jeden z niewielu jest otwarty na strzelców czarnoprochowych. Dysponujemy sporym doświadczeniem oraz wiedzą związaną z posługiwaniem się oraz konserwacją broni odprzodowej oraz jej replik sprzed 1885 roku. Widzieliśmy niejedno ale z chęcią zobaczymy więcej. Jeśli możemy czegokolwiek nauczyć to z radością podzielimy się swoją wiedzą.

Na strzelnicy można strzelać indywidualnie jak i zorganizować treningi i szkolenia strzeleckie dla osób nieposiadających broni palnej, ani umiejętności związanych z posługiwniem się nią. Nasi instruktorzy oraz sędziowie strzelectwa sportowego mają duże doświadczenie w organizowaniu oraz przeprowadzaniu imprez strzeleckich.

Najważniejszym warunkiem  przeprowadzania strzelań jest bezpieczeństwo. Na treningi może uczęszczać każda dorosła osoba a także dzieci pod nadzorem opiekunów. Jesteśmy w stanie dobrać każdemu broń na pierwszy trening jak i do szlifowania nabytych umiejętności. Bardzo często gościmy młodzież i dzieci pod opieką rodziców. Jeśli młody strzelec jest w stanie swobodnie unieść lekki "kbks", my jesteśmy w stanie nauczyć go podstaw bezpiecznego posługiwania się bronią a także czasem nawet trafiania dziesiątek ;)

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl