Dodaj strzelnicę

Strzelnica Warszawianka

02-511 Warszawa
ul. Merliniego 4
Telefon: +48 399 276 970
Kategorie: Broń palna
Dystans/osie: 25m, 50m

Witamy na Strzelnicy Warszawianka!
Strzelnica znajduje się w kompleksie sportowym Warszawianka przy ul. Dominika Merliniego 4 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowoczesny i elegancki obiekt umieszczony w centrum Warszawy. Każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni palnej pod okiem doświadczonych instruktorów dbających o komfort i bezpieczeństwo.
Strzelnica dysponuje 10 stanowiskami strzeleckimi, wyposażonymi w automatyczną regulację odległości tarcz od 10 do 25 m. 3 stanowiska są dostosowane do strzelania amunicją pośrednią. Dysponujemy salą klubową oraz salą konferencyjną wyposażoną w projektor i ekran.
Z nami zorganizujesz imprezę firmową , wieczór panieński, kawalerski , spotkanie integracyjne z możliwością przygotowania cateringu. Nasz zespół dba o bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających ze strzelnicy. Działamy zawsze profesjonalnie i solidnie jednocześnie zachowując serdeczną i swobodną atmosferę.
Warto postawić na nieszablonowe rozwiązania, które zapewnią adrenalinę i pozostaną na długo w pamięci.
Na strzelnicę należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport.

Strzelnica KS COVER:
Klub Strzelecki Cover znajduje się na Strzelnicy WARSZAWIANKA zlokalizowanej w ramach kompleksu sportowego Warszawianka, przy ul. Merliniego 4 w Warszawie.
Jest to najbardziej profesjonalne i ekskluzywne tego typu miejsce w Warszawie, gdzie każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni palnej. Strzelnica dysponuje 10 stanowiskami strzeleckimi wyposażonymi w automatyczną regulację odległości tarcz od 10 do 25 m. Inne strzelnice w Warszawie czy okolicach nie oferują tak kompleksowych i dopracowanych rozwiązań. Misją naszego Klubu Strzeleckiego jest nie tylko dostarczenie innym rozrywki, ale przede wszystkim zrzeszenie ze sobą ludzi o wspólnych pasjach. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających ze strzelnicy. Działamy zawsze profesjonalnie i rzetelnie, jednocześnie zachowując miłą oraz swobodną atmosferę.

Źródło:http://kscover.pl/
http://www.strzelnicawarszawianka.pl/


Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl