S&W MP-15 Sport II 5,56/.223 REM plus akcesoria, niski przebieg, JAK NOWY!

3 500,00 zł
Sprzedam broń
  • Stan przedmiotu: Broń używana
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Smith & Wesson
  • Kaliber kula: 5,56x45
  • Rok produkcji: 2017
Wymaga pozwolenia - Niedostępny drogą online

OKAZJA: sprzedam AR15 Smith&Wesson MP15 Sport II 5,56mm/.223 REM z przebiegiem poniżej 250 (dwieście pięćdziesiąt) strzałów (cztery razy na strzelnicy).

Broń jak nowa, całkowicie sprawna i wolna od jakichkolwiek wad (nie miałem ani jednego zacięcia, strzelał amunicją firmy GGG). Broń zakupiona w Szczecinie 12.01.2018 r. (sklep "Dzikarz") za 3850 zł (kopię faktury przekazuję razem z bronią).
Powodem sprzedaży jest (wcześniej nieprzewidywany) długoterminowy wyjazd za granicę za kilka miesięcy (I poł. 2019 r.), to znaczy chcę uniknąć opłat związanych z kilkuletnim depozytem broni.
W zestawie przekazuję: broń (kompletna jak przy zakupie z pudełkiem) tj. z 1x magazynkiem magpul oraz fabryczną szczerbinką również w standardzie magpul, a ponadto zestaw dokupionych przeze mnie akcesoriów tj.: 7" quad-rail handguard (metalowe łoże z szynami do montażu akcesoriów dodatkowych np. latarki), celownik optyczny "red-dot", pasek 1/2 punktowy "bungee", magpulowski bad lever (dźwignia szybkiego zrzutu zamka) oraz również magpulowski chwyt przedni. Łączna wartość dokupionych akcesorii to ok. 450 zł.

Myślę, że moja oferta jest okazją biorąc pod uwagę, że M&P15 to produkt markowy, jeden z lepszych w przedziale tzw. "entry-level AR".
/W osobnym ogłoszeniu sprzedaję również moją drugą broń jaką jest pistolet CZ P-09 9mm/

Serdecznie zapraszam.