Szafa na broń Bażant Klasa S1 Wersja Kluczowa

870,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone

Szafa na broń Bażant przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Do sejfu zmieszczą się również akcesoria związane z bronią palną. Na wewnętrznej ściance zamontowane są dwa specjalne haki przeznaczone do przechowywania wyciorów. Broń długa zabezpieczona jest przed porysowaniem jak i przed mechanicznymi uszkodzeniami. Pięć piankowych uchwytów zapobiega przewracaniu się broni wewnątrz szafy. Dodatkowy pojemnik umieszczony nad uchwytami przeznaczony jest do składowania w nim amunicji. Nad uchwytami na broń długą znajduje się zamykana na kluczyk skrytka. Produkt nadaje się do użytku wolnostojącego jak i również do montażu we wnękach meblowych.
Szafa na broń należy do klasy S1. Oznacza to, że produkt przeszedł różne testy włamaniowe i uzyskał odpowiednie certyfikaty. Szafa na broń spełnia normę PN-EN 14450 z maja 2006r. o przechowywaniu wartości pod nadzorem. Sejf spełnia również wymogi KT/101 Instytutu Mechaniki Precyzyjnej z 2004r., związane z przechowywaniem broni palnej i amunicji. Według polskiego prawa broń palną oraz amunicję należy przechowywać w szafach klasy S1. Jest to minimalny wymagany standard. Warto więc wspomnieć, iż produkt wykonany jest zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozporządzeniach MSWiA:
- z dnia 11.12.2013 r. w zakresie przechowywania broni i amunicji
- z dnia 26.08.2014 r. dotyczące przechowywania broni i amunicji

Korpus szafy na broń Bażant wykonany jest z solidnej 3 mm stali, złożonej w jednopłaszczyznową konstrukcje. Drzwi dwuścienne wodzone osadzone są na wewnętrznych zawiasach. Są one chronione specjalną konstrukcją. W drzwiach zamontowane są rygle, mające średnicę 25 mm. Sama płyta czołowa drzwi jest wykonana z 3 mm blachy. Taka konstrukcja gwarantuje wysoką odporność na sforsowanie. Szafy na broń Bażant posiadają dwa otwory montażowe umożliwiające kotwienie sejfu do podłoża. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.
Wymiary:

Wysokość: 1400mm

Szerokość: 300mm

Głębokość: 350mm


Wyposażenie podstawowe

Uchwyty na broń długą - 5 szt
Atestowany zamek kluczowy klasy A, 2 klucze do zamka kluczowego

Skarbczyk zamykany zamkiem typu eurolock
Kotwienie: dwa otwory w dnie
Instrukcja użytkowania wraz z kartą gwarancyjną.

Standardowe kolory
Kolor: Ral 7035 (jasny popiel)