Szkolenie strzeleckie

Usługa
  • Do końca: Zakończone

Zapraszamy na szkolenie strzeleckie.
Strzelnica Karczemka k. Pleszewa.
Termin: 25.08.2019 niedziela godz 9-16
Koszt: 100zl - uczestnicy ze swoją bronią krótką i amunicją min 100szt.W programie praca na broni krótkiej, strzelanie z ręki wiodącej i niewiodącej, postawy strzeleckie oraz przemieszczanie się z bronią oraz strzelanie w trakcie marszu. Podstawy wejść do pomieszczeń, praca na przesłonach podstawowe elementy w działaniach CQB.
Szkolenie adresowane jest dla funkcjonariuszy, ale też osób posiadających broń palną i chcących podnieść poziom wyszkolenia strzeleckiego. W szkoleniu również zaprezentowane zostaną metody działania w dwójkach - parach patrolowych.
Szkolenie prowadzone będzie przy wykorzystaniu metod szkolenia w systemie Point Shooting czyli najbardziej zaawansowanego systemu szkolenia strzeleckiego opartego na strzelaniu instynktownym. Podwaliny tego systemu opracował William E. Fairbairn z założenia szkolenie dedykowane było do działań policyjnych gdyż dotyczyło walki na krótkim dystansie. W systemie tym szkoleni byli nasi Cichociemni, a nadal system ten wykorzystywany jest przez jednostki SAS i SEAL.
Zajęcia zawierały będą też część poświęconą pracy na broni długiej oraz elementy pomocy przedmedycznej - praca na stazach.
Zajęcia prowadzić będą instruktorzy służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem - na tym szkoleniu uczymy przede wszystkim myśleć, oceniać zagrożenie i działać zgodnie i adekwatnie do zaistniałej sytuacji. Wszystkie elementy szkolenia usytuowane są w normach prawnych RP i bazują na realnych zdarzeniach.
Zakończenie działań połączone będzie z wręczeniem certyfikatów oraz wspólnym grillem tudzież domowymi wypiekami i kawą. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Kontakt i zapisy: bss.mita@interia.pl