Tactical Army - Jump plate carrier - Zielony - ART34

140,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Tactical Army

Wykonana z wytrzymałej cordury 500D i nylonu lekka kamizelka z wkładami.

Jeden z najpopularniejszych obecnie wzorów kamizelek taktycznych. Jump plate carriery są lekkie a dzięki zwoim wymiarom i sposobi wykonania nie ograniczają prawie wcale ruchów. Dzięki temu nadają się doskonale dla osób o mniejszej posturze lub nie potrzebujących ciężkiego opancerzenia a jednocześnie wymagających pojemności takiej samej jak w przypadku cięższych kamizelek.

Kamizelka składa się z dwóch paneli z miejscami na wkłady sapi.
Przedni panel pokryty jest w większości pasami systemu molle. Jego dolna część posiada klapę po uniesieniu której użytkowink uzyskuje dostęp do systemu rzepów służących do spięcia kamizelki. W tą klapkę wbudowane są także ładownice na standardowe magazynki do karabinkow typu M4/AK-74 zabezpieczane za pomocą elastycznych linek. Nad zapięciem, na piersi, znajdują się jeszcze dwa paski systemu molle pozwalające zamocować tam niewielką ładownicę lub cargo. Dodatkowo na te paski i pomiędzy nie naszyte są kawałki rzepa dzieki czemu można tam założyć roral patche, flagę lub naszywkę teamową.
Tylny panel pokryty jest całkowicie przez pasy systemu molle poza wewnętrzną kieszenią na balistykę nie posiada on żadnych dodatkowych kieszeni.
Dla zmniejszenia wagi boczne panele zostały zastąpione systemem pasków. Dzięki swojemu wykonaniu równierz one służą do montowania wyposażenia w systemie molle pozwalając jednocześnie na cyrkulację powietrza. Tylne końce tych pasków wplecione są w system molle tylnego panelu za pomocą elastycznych linek. W celu regulacji wielkości kamizelki należy wypleść te linki i ponownie wpleść je o jedno "oczko" molle dalej. Dzięki elastyczności linki nadal możliwe jest dopasowanie się kamizelki do użytkownika. Przednie końce pasów posiadają naszyte spore panele rzepów współpracujące z tymi ukrytymi pod klapą na przednim panelu kamizelki. Głównie dzięki wielkości tych rzepów możliwa jest ragulacja szerokości kamizelki.
Ramiona kamizelki wykonane są z gumowanego, antypoślizgowego materiału z naszytymi kawałkami rzepów służącymi do regulacji ich długości. Dodatkowo rzepy zabezpieczane są za pomocą tuneli zrobionych z elastycznego materiału i posiadających dodatkowo pętle do przeplecenia np. rurki camelbacka lub kabli od systemu ptt krótkofalówki.

Do kamizelki dłączone są atrapy wkładów sapi zrobione z tworzywa. Wkłady te można wypełnić i dociążyć.

Wszystkie materiały użyte do wykonania kamizelki są w kolorze olive green.
TACTICAL ARMY

Jest to nasza własna marka najbardziej potrzebnego ubioru i wyposażenia w jakie gracz ASG powinien być zaopatrzony.
W jego skład wchodzi odzież oraz oporządzenie taktyczne takie jak ładownice, pokrowce, kamizelki czy plecaki.
Oferta jest sukcesywnie powiększana o kolejne elementy wyposażenia.