Trackimo Mini GPS - najmniejszy lokalizator z roczym abonamentem

600,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone

Najmniejsze urządzenie tego typu na rynku! Różne możliwości mocowania: klips, smycz. Zasięg globalny wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci GSM. Karta SIM działająca na całym świecie w zestawie. W przypadku utraty sygnału GPS lokalizacja dzięki sieci komórkowej .

Możliwość podłączenie wielu urządzeń do jednego konta. Bateria umożliwiająca na ciągłą pracę urządzenia do 3 dni zależnie od wybranych ustawień. Wodoszczelność: IP65 Monitorowanie na portalu www.trackimo.pl lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej dla Android i iPhone.


Dołączone akcesoria pozwolą ci wykorzystywać je do różnych celów. możesz zamocować trackimo do plecaka, torby, roweru, włożyć do bagażu lub dać swojemu dziecku. dzięki temu zawsze będziesz miał wszystko pod kontrolą. korzystanie z urządzenia trackimo jest proste i przyjazne.

Zlokalizuj swoich bliskich
Dzięki Trackimo™ możesz lokalizować bliskie Ci osoby. Zawsze wiesz kiedy Twoje dziecko dotrze do szkoły, kiedy młody kierowca przekroczy prędkość lub osoba starsza zgubi drogę do domu.

Zlokalizuj swojego zwierzaka
Trackimo™ możesz wykorzystać do pilnowania swojego zwierzaka. W czasie spacerów możesz już być spokojny, bo gdyby uciekł, zawsze go odnajdziesz.

Zlokalizuj swój samochód
Lokalizator Trackimo™ skutecznie zabezpieczy Twoje auto, motor lub łódkę. To idealne rozwiązanie zarówno dla kierowców prywatnych, jak i małych firm. Wiele możliwości wykorzystania, historia przejazdów oraz przyjazna aplikacja mobilna powodują, że Trackimo™ jest wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Zlokalizuj swoją własność
Zabezpiecz przedmioty na których Ci zależy gdziekolwiek jesteś, w podróży czy w domu. Walizka czy plecak z Trackimo™ będą dodatkowo chronione, a w przypadku dłuższych wędrówek lub zwiedzania ciekawych miejsc.

Zlokalizuj kierowcę
Sygnał GPS i GSM dają gwarancję, że informacja o pozycji urządzenia zawsze będzie bardzo dokładna. Aplikacja mobilna i dostęp ze strony www.trackimo.eu umożliwiają ciągłe śledzenie pojazdu. Trackimo™ w pojeździe umożliwia szybką reakcje w przypadku jego kradzieży.

Cena zawiera rok globalnego abonamentu. Kolejny rok usługi za jedyne 199zł lub 19,99zł miesięcznie.

ATUTY URZĄDZENIA

  • Małe, lekkie urządzenie.
  • Różne możliwości mocowania: magnes, klips, smycz.
  • Zasięg globalny wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci GSM.
  • Karta SIM działająca na całym świecie w zestawie.
  • W przypadku utraty sygnału GPS lokalizacja dzięki sieci komórkowej.
  • Możliwość podłączenie wielu urządzeń do jednego konta.
  • Bateria umożliwiająca na ciągłą pracę urządzenia od 2 do 7 dni zależnie od wybranych ustawień.
  • Monitorowanie na portalu www.trackimo.pl lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej dla Android i iPhone.

W zestawie:
Trackimo Optimum
Paragon lub FV - podstawa gwarancji