Ultradźwiękowa ochrona psa przed kleszczami i pchłami Tickless

98,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Tickless

Bariera ultradźwiękowa na pchły i kleszcze dla psa Tickless

TicLess to urządzenie wykorzystujące ultradźwiękowe impulsy o częstotliwości 40 Hz, które nie pozwalają kleszczom na namierzenie żywiciela. Odstraszacz nie wydziela szkodliwych zapachów i chroni również przed pchłami.

Tickless to skuteczna ochrona przed kleszczami i pchłami. Za pomocą ultradźwięków o częstotliwości 40 Hz, blokuje odpowiedzialny za wyczuwanie żywiciela narząd Hallera u kleszcza oraz podobny narząd u pchły. Dzięki ochronie Tickless, twój czworonożny przyjaciel może hasać do woli po lasach, łąkach oraz porośniętych, wilgotnych terenach. Należy jednak pamiętać, że urządzenie nie jest odporne na wodę.

ochrona przed kleszczami

Bezpieczna ochrona przed kleszczami

Urządzenie w przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku produktów na kleszcze jest bezzapachowe. Dzięki temu jego bliska obecność nie przeszkadza właścicielowi i zwierzęciu. Ponadto TickLess nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jego stosowanie jest w 100% bezpieczne dla otoczenia.

Przyjazne i proste użytkowanie

Ogromną zaletą jest banalnie prosta obsługa urządzenia. Wystarczy sprawdzić stan baterii, umieścić urządzenie na obroży psa, uruchomić i ruszać w drogę. Po 8 godzinach Tickless automatycznie się wyłączy.

Długi czas pracy

Ultradźwiękowa ochrona przed kleszczami TickLess pracuje w sumie przez blisko 3000h. Specjalna dioda LED informuje o stanie i zużyciu baterii, która z biegiem czasu słabnie. W ofercie znajdziesz również ultradźwiękowy Hunter Tickless na kleszcze.