Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TickLess Baby dla dzieci

98,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Tickless

Skuteczny odstraszacz ultradźwiękowy przeciw kleszczom TickLess Baby

Tickless Baby to nowatorskie rozwiązanie, które pozwoli ochronić Twoją pociechę przed niechcianymi kleszczami. Wystarczy uruchomić urządzenie, przymocować do wózka i bez obaw spacerować po wilgotnych parkach i lasach, w których żyją pajęczaki.

Bezpieczne ultradźwięki

TickLess emituje ultradźwięki o częstotliwości 40 kHz, blokując za ich pośrednictwem narząd Hallera u kleszczy , odpowiedzialny za znalezienie żywiciela. Zdezorientowany kleszcze nie są w stanie zaatakować. Urządzenie jest całkowicie bezwonne i nie uwalnia żadnych chemicznych substancji aktywnych, które często spotyka się w innych preparatach na kleszcze dla dzieci.

ochrona dziecka przed kleszczami

Bardzo prosta obsługa

Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy uruchomić urządzenie, przymocować je do wózka dziecka i… cieszyć się z urokliwych spacerów po lesie czy parku. Po 8 godzinach Tickless automatycznie się wyłączy, dzięki czemu nie musisz obawiać się zbyt szybkiego rozładowania baterii.

Praca nawet do 3000h

Tickless Baby to jednorazowe urządzenie przeciw kleszczom, które pracuje przez blisko 3000h. Posiada wbudowaną diodę LED informująca o o stanie i zużyciu baterii. W ofercie znajdziesz również ultradźwiękowy Hunter Tickless na kleszcze.