Ultradźwiękowy Tickless Human, odstraszacz kleszczy dla ludzi

119,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Tickless

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy Tickless Human - skuteczna ochrona przed boreliozą.

Tickless Human to urządzenie stworzone z myślą o ochronie ludzi przed kleszczami oraz boreliozą. Kompaktowe rozmiary pozwolą przymocować je do plecaka czy ubrań lub umieścić w niewielkiej kieszeni. Doskonale sprawdzi się podczas pieszych wędrówek po górach i lesie.

Jak działa TickLess Human?

Urządzenie Tickless wytwarza specjalną barierę ultradźwiękową, emitującą sygnały o częstotliwościach 40 kHz, skutecznie odstraszających kleszcze. Ultradźwięki powodują u kleszcza porażenie narządu hallera , który jest odpowiedzialny za namierzenie ofiary. W ten sposób nie jest on w stanie zaatakować człowieka.

Tickless na kleszcze dla ludzi

Przyjazny dla człowieka i środowiska

Jedną z największych zalet urządzenia jest bezwonność. TickLess human jest urządzeniem bezzapachowym, nie zawierającym jakichkolwiek substancji chemicznych. W rezultacie nie musimy obawiać się o nasze zdrowie czy dyskomfort spowodowany nieprzyjemnym zapachem. Urządzenie jest również w 100% przyjazne dla środowiska.

Idealny do lasu i w góry

Tickless świetnie sprawdzi podczas długich wędrówek po górach czy lesie. Dzięki możliwości pracy aż do 3000h , możemy cieszyć się nim przez bardzo długi czas. Nie pozostaje nic innego jak spakować plecak i ruszyć w dalekie podróże bez obaw o zarażenie boreliozą!

Polecamy również Tickless Baby dla dzieci i Hunter Tickless dla naszych czworonożnych przyjaciół.