Wiatrówka Hatsan APACHI 1100X

370,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Hatsan-Ranger
  • Kaliber: Wszystkie
  • Moc: Poniżej 17 J
  • Napęd: sprężyna
  • Naciąg sprężyny: Łamane

Hatsan Apachi 1100X kal. 4,5mm to najnowsza propozycja na podstawowy i rekreacyjny karabinek pneumatyczny. Na sprawdzoną konstrukcję składa się precyzyjna lufa, wygodne i ergonomiczne łoże, a także zastosowanie systemów poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Warto dodać że model Hatsan Apachi dostępny jest w przystępnej cenie.

Hatsan Apachi 1100X wyposażony jest w pełni regulowany spust. W celu łatwiejszego oddawania strzału w słabych warunkach oświetleniowych Hatsan zastosował system światłowodów Tru-Glo, oczywiście jest możliwy również montaż lunety celowniczej dzięki zastosowanej szynie 11 mm. Osada karabinka wykonana jest drewna orzechowego, na której producent umieścił wentylowaną stopkę. Element ten jest gumowy a jego konstrukcja powoduje, iż pochłania ona część energii, która działa na strzelca podczas oddawania strzału. Nad bezpieczeństwem użytkowania czuwa bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału, który przechodzi w stan zabezpieczenia automatycznie po naciągnięciu lufy.

Tru-Glo - system światłowodowy ułatwiający oddanie strzału w słabych warunkach oświetleniowych.
Anti Bear-Trap Safety - zabezpieczenie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, chroniąc tym samym przed ewentualnymi urazami dłoni lub palców.
Bezpiecznik - automatyczny umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Dane techniczne :
lufa gwintowana
kaliber 4,5 mm ( lub 5,5 mm do wyboru )
prędkość początkowa: do 300 m/s (fabryczna prędkość wylotowa)
waga: 2900 g
długość całkowita: 1095 mm
długość lufy: 420 mm
bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
regulowany spust
kolba: drewno
system Tru-Glo

W zestawie :
-Luneta optyczna 3-7 x 28
-250 szt. śrutu
-10 tarcz
Wiatrówka jest nowa fabrycznie zapakowana.