Dodaj wydarzenie

Trzecie Taktyczne Leżakowanie - Poznań

Październik
15
2016
61-055 Poznań
ul. Bałtycka 79

Poznańskie Taktyczne Leżakowanie. Rekreacyjne strzelanie edycja TRZECIA! Szkolenie z obsługi każdego rodzaju broni dla nowicjuszy. Bardzo duża i elegancka strzelnica oferująca mnóstwo różnych osi w wielu zadaszonych i bardzo przestronnych pawilonach. Na miejscu genialny zajazd oferujący przepyszne jedzonko i równie pyszną atmosferę. Do dyspozycji tona strzelb, karabinów, pistoletów, rewolwerów i amunicji. Osoby najlepiej strzelające lub najpewniej posługujące się bronią dostają dodatkowe wiadro buraczanego ammo. Strzelnica solidnie zabudowana - można swobodnie strzelać bez względu na warunki pogodowe. Dwa parkingi na 100+ samochodów. Rzutki BEZPŁATNIE cały dzień (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wstęp po przedpłacie przelewem w dwóch wariantach:

80zł - Całodniowa wejściówka na strzelnice z wieloma różnymi osiami, wykwalifikowanymi instruktorami strzelectwa i bogatym arsenałem broni do wyboru. Można przywieźć własną broń. Ammo na miejscu zgodnie z cennikiem poniżej - rzutki gratis! Pyszny obiadek - Grochówka i do wyboru taktyczna śląska, karkówka, pieczona golonka, filet z kuraka, pieczywo, kawa, herbata, cola, fanta, sprite, frugo i taktyczna woda do wyboru. Będzie nawet surówka gdyby ktoś przyszedł z głodną kozą. Jedzonko przygotowane na miejscu przez bardzo zdolnego Taktycznego Szefa Kuchni Lizawka HRPC z Buraczanym Certyfikatem Taktyczności Leżakowej (gwiazdka michelina to przy tym pikuś!!!).

130zł - Jak wyżej i dodatkowe Taktyczne After Party przy ognisku do rana. Taktyczne piwo - pijesz ile chcesz! Taktyczne kiełbaski z ogniska - jesz ile chcesz! Grill Taktycznego Szefa Kuchni z do wyboru szaszłykami, karkówką, kaszanką, kurakami, kiełbaską z dzika i kiełbaską z sarny. Taktyczne słodkie i słone przekąski oraz umcaumca z głośników. Wszystko w bardzo wygodnej bankietowej części obiektu. Oczywiście ta cześć imprezy rozpocznie się od godziny 17 gdy już zakończymy strzelanie.

Wpłaty na konto:
90 1020 1026 0000 1702 0270 7305
Asy Strzelectwa
ul. Orzechowa 8
05-092 Łomianki
Tytuł wpłaty:
Strzelanie w Lizawce <Imię i Nazwisko>

Wchodzą wyłącznie osoby które mają przy sobie dokument tożsamości z danymi pokrywającymi się z tytułem przelewu. Osoby poniżej 18 roku życia wyłącznie z prawnym opiekunem (w tytule wpłaty dane opiekuna). Jeśli nie posiadasz własnej ochrony słuchu i wzroku - otrzymasz niezbędne akcesoria na miejscu. Zalecane miękkie obuwie sportowe, by nie wyrżnąć fikołka na rozsypanych łuskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzecie Taktyczne Leżakowanie - Poznań Poznań