Dodaj wydarzenie

Hubertus Arena 2015

Październik
2-4
2015
14-100 Ostróda
ul. Grunwaldzka 55

Każdy, kto odwiedzi w pierwszy weekend października Expo Arene Mazury w Ostródzie będzie mógł poczuć się niczym w olbrzymim lesie. W tym czasie będą się bowiem odbywać targi Hubertus Arena, event w całości dedykowany branży łowieckiej, myśliwskiej oraz szeroko pojętemu outdoorowi i survivalowi. To zorganizowane po raz drugi wydarzenie, będzie wspaniałą okazją do rozpropagowania bogatej, polskiej tradycji myśliwskiej na terenie północnej Polski, jednym z najciekawszych i najatrakcyjniejszych terenów łowieckich w Europie.
Najważniejszym i najbardziej doniosłym punktem programu targów będą uroczystości związane z świętem patrona tej branży – Świętego Huberta. Całość obchodów zostanie przeprowadzona z zachowaniem historycznych wzorców i ceremoniałów.
W trakcie targów zostanie również zaprezentowana szeroka oferta kulinarna producentów dziczyzny oraz domorosłych mistrzów kuchni myśliwskiej. Uwieńczeniem tej części Hubertus Areny będzie konkurs na najlepszy gulasz z dzika. Jury pod przewodnictwem dr Grzegorza Russaka - wybitnego znawcy kuchni myśliwskiej wybierze najlepszego specjalistę od przygotowania dziczyzny w Polsce.
Wśród wystawców zobaczyć będzie można miedzy innymi dystrybutorów i producentów optyki, amunicji, broni, odzieży i obuwia dla myśliwych, a także akcesoriów wędkarskich oraz jeździeckich. Po raz pierwszy pojawią się produkty outdoor’owe związane z survivalem, które z pewnością przyciągną uwagę wszystkich zafascynowanych technikami przetrwania. Uzupełnieniem atrakcji będą pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, pokazy wabienia i sygnałów łowieckich czy prezentacje broni i mody myśliwskiej.

Więcej szczegółów pod adresem: http://www.hubertusarena.pl/ 
i na stronie fb: http://www.facebook.com/hubertusarena