Dodaj wydarzenie

Szkolenie strzeleckie - Pistolet poziom 2

Październik
28-29
2017
Zapady k. Skierniewic
Zapraszamy serdecznie na szkolenie strzeleckie Pistolet poziom 2 na strzelnicę POLIGON w miejscowości Zapady pod Skierniewicami, które odbędzie się 28 października 2017 (sobota).

Kontynuujemy tematykę broni krótkiej, wchodząc na poziom średnio-zaawansowany. Zachęcamy do udziału przede wszystkim osoby, które odbyły u nas już szkolenie na poziomie 1.
Jeśli jednak posiadasz umiejętności nabyte na innych szkoleniach lub regularnie strzelasz z własnej broni, znasz zasady bezpieczeństwa i fundamentalne reguły strzelectwa, to zaproszenie to adresujemy również do Ciebie.

Przechodzimy do strzelań dynamicznych, strzelamy więcej i szybciej.

Poruszymy zagadnienia takie jak:
- identyfikacja celu,
- ostrzeliwanie wielu celów,
- prowadzenie ognia po obrocie oraz w ruchu
- strzelanie pod kątem - w ruchu i z jednej pozycji w różnych kierunkach
- szybka i taktyczna wymiana magazynka oraz "zarządzanie" amunicją.

Powyższe tematy są poparte odpowiednimi ćwiczeniami "na sucho", drillami strzeleckimi oraz zwieńczone ćwiczeniem podsumowującym, łączącym wszystkie poznane elementy.

Szkolenie współprowadzi były wieloletni operator JW GROM .

Opis szkolenia, przydatne informacje oraz lista potrzebnego sprzętu znajdują się na stronie http://ikem.pl/program-szkolen/szkolenie-pistolet-poziom-2/ (polecamy się zapoznać).

Jeśli nie posiadasz własnej broni lub innego koniecznego wyposażenia, nie ma problemu - napisz o tym w zgłoszeniu, a na pewno coś na to poradzimy.

Szkolenie odbywa się na bardzo wygodnym obiekcie z osią 100m, pozwalającą na strzelanie pod kątem 180 stopni, którą na czas szkolenia mamy do wyłącznej dyspozycji.

Szkolenie odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, więc weź odpowiednie ubranie (w tym przeciwdeszczowe).

Organizator zapewnia:
- broń i amunicję (jeśli posiadasz własną - powiedz nam o tym)
- pozostały sprzęt (jeśli posiadasz własny - powiedz nam o tym)
- okulary ochronne, ochronniki słuchu
- ubezpieczenie NNW

Dojazd (autostradą A2 95km z Warszawy, 70km z Łodzi): http://ikem.pl/kalendarz-szkolen-i-imprez/szkolenie-2017-10-28/#dojazd

Amunicja: 200 szt.
Czas trwania: ok 6h
Cena: 450 PLN / 300 PLN (z własną bronią i amunicją)

Aby zapisać się na szkolenie wypełnij formularz na stronie http://ikem.pl/kalendarz-szkolen-i-imprez/szkolenie-2017-10-28/#zapisz-sie

Jeśli masz pytania - pisz na stronie wydarzenia na Facebooku, wyślij email pw@ikem.pl lub skorzystaj z formularza kontatkowego na stronie http://ikem.pl/#kontakt
Szkolenie strzeleckie - Pistolet poziom 2 Zapady k. Skierniewic