Dodaj wydarzenie

Szkolenie strzeleckie - Karabin poziom 2

Październik
29-30
2017
Zapady k. Skierniewic
Zapraszamy serdecznie na szkolenie strzeleckie - Karabin poziom 2 na strzelnicę POLIGON w miejscowości Zapady pod Skierniewicami w dniu 29 października (niedziela)

Po szkoleniach podstawowych z systemów AK i AR przyszedł czas na trening średnio-zaawansowany. Zachęcamy do udziału przede wszystkim osoby, które odbyły u nas już szkolenie na poziomie 1.
Jeśli jednak posiadasz umiejętności nabyte na innych szkoleniach lub regularnie strzelasz z własnej broni, znasz zasady bezpieczeństwa i fundamentalne reguły strzelectwa, to zaproszenie to adresujemy również do Ciebie.

Tym razem nie rozróżniamy karabinków - zapraszamy zarówno fanów kałachów jak i eMek. Jeśli nie masz własnej broni, określ przy zgłoszeniu czy wolisz AK czy AR.

Przechodzimy do strzelań dynamicznych, strzelamy więcej i szybciej.

Poruszymy zagadnienia takie jak:
- identyfikacja celu,
- ostrzeliwanie wielu celów,
- prowadzenie ognia po obrocie oraz w ruchu
- strzelanie pod kątem - w ruchu i z jednej pozycji w różnych kierunkach
- szybka i taktyczna wymiana magazynka oraz "zarządzanie" amunicją.

Powyższe tematy są poparte odpowiednimi ćwiczeniami "na sucho", drillami strzeleckimi oraz zwieńczone ćwiczeniem podsumowującym, łączącym wszystkie poznane elementy.

Szkolenie współprowadzi były wieloletni operator JW GROM ( http://ikem.pl/o-nas/ )

Opis szkolenia, przydatne informacje oraz lista potrzebnego sprzętu znajdują się na stronie http://ikem.pl/program-szkolen/szkolenie-karabin-poziom-2/(polecamy się zapoznać ).

Jeśli nie posiadasz własnej broni lub innego koniecznego sprzętu, nie ma problemu - napisz o tym w zgłoszeniu, a na pewno coś na to poradzimy.

Szkolenie odbywa się na świetnym i bardzo wygodnym obiekcie z szeroką osią 100m, która pozwala na "rozwinięcie skrzydeł" i dynamiczne strzelanie na różnych dystansach, pod kątem 180 stopni. Oczywiście na czas szkolenia cała oś jest do naszej dyspozycji.

Szkolenie odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, więc weź odpowiednie ubranie (w tym przeciwdeszczowe i które może się pobrudzić).

Organizator zapewnia:
- broń i amunicję (jeśli posiadasz własną - powiedz nam o tym)
- pozostały sprzęt (jeśli posiadasz własną - powiedz nam o tym)
- okulary ochronne, ochronniki słuchu
- ubezpieczenie NNW

Dojazd (autostradą A2 95km z Warszawy, 70km z Łodzi): http://ikem.pl/kalendarz-szkolen-i-imprez/szkolenie-2017-10-29/#dojazd

Amunicja: 200 szt.
Czas trwania: ok 6-7h
Cena: 600 PLN / 400 PLN (z własną bronią i amunicją)

Aby zapisać się na szkolenie wypełnij formularz na stronie http://ikem.pl/kalendarz-szkolen-i-imprez/szkolenie-2017-10-29/#zapisz-sie

Jeśli masz pytania - pisz na stronie wydarzenia na Facebooku, wyślij email pw@ikem.pl lub skorzystaj z formularza kontatkowego na stronie http://ikem.pl/#kontakt
Szkolenie strzeleckie - Karabin poziom 2 Zapady k. Skierniewic