Dodaj wydarzenie

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE” | Lublin, 28 października 2020

Październik
28
2020
20-406 Lublin
Dworcowa 11

WSCHODNIA KONFERENCJA I TARGI OCHRONY GRANIC – GRANICE 2020

Wszyscy zmagamy się z epidemią. Niemniej jednak każdy z nas z nadzieją myśli o  jej eliminacji lub znaczącym wygaszeniu. Miejmy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej i tego Państwu życzymy. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę warunkowego, promocyjnego oraz bezpiecznego udziału w tegorocznych targach „Granice 2020”, które zaplanowane są na 28 października 2020. Oferta uczestnictwa Państwa w targach zakłada, że targi te odbędą się po spełnieniu następujących warunków:

– formalnej dopuszczalności przeprowadzania wydarzeń tego typu (B2B) w warunkach szczególnych,

– akceptacji przez Państwa nowych zasad i ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemicznym (np. obowiązkowe maski, rozrzedzenie stoisk na hali, śluzy dezynfekcyjne, chronione pleksą stoiska, strefy maksymalnej liczby osób w obrębie stoiska i wiele innych)

– potwierdzenia zgody na udział w tym wydarzeniu patronów i partnerów z obszaru służb granicznych i mundurowych.

– odpowiedniej, minimalnej liczby wystawców przewidzianych ewentualnymi przepisami,

– akceptacji warunków w zakresie zwrotu wpłat w przypadku odwołania targów z powodów niezależnych od Targów Lublin

Targi „GRANICE” to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone szeroko rozumianej ochronie granic oraz służbom granicznym. Głównym patronem honorowym jest Polska Straż Graniczna. Na targi zapraszane są także inne służby mundurowe, m.in. Wojska Obrony Terytorialnej, Policja, Służba Celno- Skarbowa oraz służby sanitarne operujące na granicach. Wystawcy to producenci klasycznego sprzętu, wyposażenia i technologii służących ochronie granic oraz bezpieczeństwu w ogóle. Są również obecne firmy IT dostarczające technologie dla systemów obsługi przejść granicznych, bezpieczeństwa lotnisk i portów lotniczych czy systemów informatycznych służb oraz infrastruktury krytycznej. Targom towarzyszy konferencja merytoryczna omawiająca zagadnienia służb granicznych, bezpieczeństwa i sytuacji granic w Europie. Firmy- wystawcy uczestniczące w targach mogą przeprowadzić specjalne prezentacje swoich produktów w trakcie konferencji z udziałem delegacji służb mundurowych.

GRANICE 2020 obejmą następujące zagadnienia:

1.       Podsumowanie dotychczasowej modernizacji w SG – jak zmieniła się w sensie technicznym i taktycznym w nowoczesną formację mundurową,

2.   Praktyka służb granicznych i przyszłe wyzwania w zakresie zapewnienia sanitarnej ochrony granic RP w kontekście zwalczania i ograniczania skutków epidemii –  główny panel konferencji,

3.       Zagadnienia kontr-terroryzmu, bioterroryzmu i zagrożeń hybrydowych na granicach,

4.       Nowinki technologiczne w zakresie ochrony granic,

5.       Współpraca służb mundurowych na granicach w dobie kryzysu,

6.       Lotniska i porty lotnicze w systemie granic, zagadnienia bezpieczeństwa sanitarnego

7.       Aktualne zadania służb sanitarnych na granicach,

8.       Przegląd realizacji bieżących programów KAS na granicach,

9.       Doświadczenia zagraniczne.

W dniu 28 października 2020 r. w Targach Lublin, przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie odbywać się będzie czwarta edycja wydarzenia.


Organizator: Targi Lublin S.A. przy współpracy Komendy Głównej Straży Granicznej (głównego patrona honorowego wydarzenia)

Jesteś organizatorem tego wydarzenia? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl
Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE” | Lublin, 28 października 2020 Lublin