Dodaj wydarzenie

Event dla poszukujących pasji FreeTime

Czerwiec
17-18
2016
01-222 Warszawa
ul. Prądzyńskiego 12/14
EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa

Event dla poszukujących pasji FreeTime to wydarzenie, podczas którego zarażać będziemy pasją, aktywnością i pozytywną energią wszystkich bez wyjątku, od przedszkolaków po ich rodziców i dziadków. To nie tylko weekend pełen wrażeń, ale również wyjątkowa okazja do znalezienia własnej pasji życiowej, oderwania dzieci i młodzieży od laptopów, smartfonów i pokazania im, jak wiele radości sprawiać może aktywne spędzanie wolnego czasu.
Podczas dwóch dni będziesz mógł spotkać prawdziwych pasjonatów, począwszy od tych zakręconych survivalem, off-roadem czy sportami ekstremalnymi po hobbystów kolekcjonujących znaczki czy modele samochodów. Nie zabraknie atrakcji, zabaw i konkursów, a także wyjątkowych gości, którzy nadadzą naszemu eventowi radosnego i energetycznego charakteru.
Zachęcać będziemy do uprawiania sportu, turystyki i posiadania własnego hobby. Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy, organizacje, kluby sportowe oraz placówki edukacyjne, które oferują wszelkie możliwe sposoby na spędzanie wolnego czasu! Nie zabraknie survivalu, pasjonatów borni, ASG, strzelectwa, myślistwa czy paintballu.


Jeśli chcesz zaprezentować swoją ofertę – zapraszamy do kontaktu.
sales@eventfreetime.pl
tel. 61 674 01 08


Jeśli chcesz nas odwiedzić, wziąć udział w konkursach, atrakcjach i zarazić się pasją do aktywnego życia, śledź naszą stronę www.eventfreetime.pl, fanpage na facebook.com/eventfreetime i odwiedź nas w dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI.
Event dla poszukujących pasji FreeTime Warszawa