Zestaw cylindra i głowicy tłoka ENERGY do AK47

156,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Systema


Zestaw cylindra i głowicy tłoka ENERGY do AK47

Zestawy Cylindra SYSTEMA Energy pozwalają na profesjonalny tuning danej repliki. Zamontowanie zestawu wpływa na wydłużenie żywotności Gerbox-a. Dzięki bardzo dobrej szczelności, przyczynia się do zwiększenia prędkości wylotowej kulki.

Pasuje do replik z serii AK47

Zestaw składa się z:
Cylinder:
Najnowsza linia cylindrów SYSTEMA Energy cechuje się wprost idealną jakością wykonania. Cylindry wykonane z aluminium A5052 zostały precyzyjnie przycięte z zewnątrz jaki i wewnątrz. Te zabiegi miały na celu utrzymanie smaru na całej powierzchni wewnętrznej cylindra, zachowując maksymalną skuteczność. Precyzyjne cięcia pozwoliły zmniejszyć tendencję do gromadzenia się smaru przy otworach.

Dzięki idealnej gładkości przyczynia się do zmniejszenia tarcia głowicy tłoka i wydłużenia żywotności uszczelki.

Głowica Cylindra:
Nowa głowica cylindra posiada wymienne, wykonane z stali nierdzewnej prowadnice dyszy.
W zestawie znajduje się standardowy rozmiar prowadnicy, jak i również rozmiar o poszerzonej średnicy (Bore-Up)

Zastosowanie Bore-Up pozwala na zwiększenie ilości fps przy standardowym wymiarze cylindra. Należy pamiętać że przy użyciu Bore-Up należy również użyć dyszy o poszerzonej średnicy!

Podwójne uszczelnienie głowicy przyczynia się do uzyskania maksymalnej szczelności zestawu cylindra.

Dysza:
Uszczelniona dysza dzięki specjalnej konstrukcji oraz zamontowanej uszczelce, dale dużo lepszą szczelność w porównaniu do części standardowej.

Głowica tłoka:
Rewolucyjna głowica tłoka została oparta na konstrukcji cichej głowicy - jednej z najlepszych i najwytrzymalszych głowic na rynku.

Wersja Energy dodatkowo daje nam możliwość regulacji podciśnienia wytwarzającego się w cylindrze podczas cofania się tłoka. Regulacji dokonuje się poprzez rotacyjne przesunięcie przedniej części głowicy (zderzaka). Odpowiednio pozycjonowane otwory pozwalają na zmniejszenie lub zwiększenie liczby głównych wlotów powietrza.

W zestawie znajdują się 2 uszczelki.
Czarna - wykonana z NBR, rekomendowana do użytku w temperaturach od 5 do 40 stopni Celsjusza.
Biała - wykonana z silikonu, rekomendowana do użytku w temperaturach poniżej 5 stopni Celsjusza.

Głowica Energy, pozwala stworzyć swój specjalny customowy zestaw!

Idea regulacji podciśnienia, powstała głównie z myślą o zmniejszeniu problemów z podawaniem kulek, które występują w niektórych magazynkach. Gdy sprężyna odpowiadająca za podawanie kulek w danym magazynku jest słabsza i nie ma możliwości jej wymiany, użytkownik już nie musisz rezygnować z jego używania. Poprzez ustawienie większego podciśnienia powstaje efekt „zassania kulki” z magazynka, co przełoży się na poprawne podawanie kulek do komory hop-up.

UWAGA!
W przypadkach gdy ustawienie podciśnienia, będzie większe niż jest to wymagane, może dojść do wzrostu niepożądanych oporów, które będą wpływały na szybsze zużycie baterii.
Przy dostosowaniu podciśnienia, zaleca się skorzystanie z usług ekspertów.

Producent:

Systema Energy to nowa seria części zaprojektowana przez niekwestionowanego lidera w produkcji najlepszych części do replik karabinków AEG. Pierwsza kompletna linia lekkich, energooszczędnych części ma za zadanie zredukowanie przeciążeń występujących podczas pracy Gearbox-a. Według producenta, zmniejszenie masy podzespołów i wykorzystanie nowych, trwałych materiałów, przekłada się na bardziej energooszczędną i dłuższą pracę.


Nasz autoryzowany serwis oferuje darmowy montaż, instalację jakiejkolwiek części gearboxa zakupionej w naszym sklepie. ( Wszystkie szczegóły w dziele Serwis Techniczny. )

Gwarancja: 3 miesiące
Gwarancja jest ważna wtedy, gdy dana część GB została założona przez nasz autoryzowany serwis. Przypominamy, że gdy klient zakupił replikę w naszym sklepie, to przysługuje mu gratisowa usługa montażu!

Jeżeli decydujesz się na własnoręczny montaż jakiejkolwiek części mechanicznej Gearboxa np. zębatki, tłok, zestaw cylindra, szkielet GB, łożyska itd. Równa się to z utratą gwarancji na daną część.