Zestaw monitoringu 4 kamery bezprzewodowe WiFi

1 290,00 zł
Sprzedam
 • Stan przedmiotu: Nowy
 • Do końca: Zakończone

Najnowszy, bestsellerowy zestaw monitoringu bezprzewodowego łączy w sobie wszystkie cechy, za które użytkownicy pokochali produkty marki DVS: najwyższą jakość wykonania, najlepsze w swojej klasie parametry obrazu, nowoczesne wzornictwo oraz łatwy montaż i intuicyjną obsługę. Wszystko to w połączeniu ze wzorową kompatybilnością poszczególnych elementów systemu gwarantuje Ci stabilną pracę urządzeń przez długi czas.

Najnowszy, bestsellerowy zestaw DVS-IPS2240-4W łączy w sobie wszystkie cechy, za które użytkownicy pokochali produkty marki DVS: najwyższą jakość wykonania, najlepsze w swojej klasie parametry obrazu, nowoczesne wzornictwo oraz łatwy montaż i intuicyjną obsługę. Wszystko to w połączeniu ze wzorową kompatybilnością poszczególnych elementów systemu gwarantuje Ci stabilną pracę urządzeń przez długi czas.

Zestaw oparty o rejestrator oraz kamery marki DVS Digital Video System umożliwia podgląd oraz nagrywanie zdarzeń w pełnej rozdzielczości 2Mpx Full HD 1920x1080p, która jest niemal dwukrotnie wyższa od nagrań w rozdzielczości 1080n / 1080p lite 960x1080p (1Mpx). Pozwala to na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu nie tylko w podglądzie na żywo, ale również w przypadku przeglądu zdarzeń archiwalnych.

W zestawie znajdziesz między innymi nowoczesny i wydajny rejestrator IP WiFi . Umożliwia on obsługę maksymalnie 4 kamer bezprzewodowych pracujących w rozdzielczości 2Mpx Full HD 1080p. Dzięki zastosowaniu 2 zewnętrznych anten oraz funkcji wzmocnienia sygnału w kamerach, skuteczny zasięg WiFi został zwiększony do 100 metrów w terenie otwartym. Gwarantuje to znakomitą jakość i płynność obrazu. Teraz każdą instalację poprowadzisz szybko i sprawnie - bez konieczności prowadzenia przewodów lub bruzdowania ścian. Rozbudowane funkcje rejestratora, w tym m.in. detekcja ruchu, raportowanie o alarmie, harmonogramy nagrań, lokalny i zdalny przegląd zdarzeń, czynią z tego zestawu kompletne narzędzie do monitoringu. Rejestrator jako jeden z niewielu posiada aż dwa porty USB, dzięki czemu możemy w bardzo wygodny sposób, za pomocą myszki, zgrywać nagrania z dysku na dowolne przenośne urządzenie takie jak na przykład pendrive.

Zaawansowane funkcje analizy obrazu Ciesz się intuicyjną obsługą systemu, korzystając jednocześnie z zaawansowanych funkcji takich jak:

Harmonogram nagrań

Zyskaj pełną kontrolę nad nagraniami przechowywanymi na dysku twardym rejestratora. Wybierz spośród sześciu rodzajów zdarzeń wyzwalających nagrywanie (ciągłe, zdarzenie, detekcja ruchu, alarm, ruch i alarm, ruch lub alarm) i swobodnie wybieraj interesujące Cię materiały.

Wybieraj dni i godziny nagrywania, dodawaj święta i wyjątki by zaoszczędzić swój cenny czas oraz miejsce na dysku twardym.

Detekcja ruchu

Jednym kliknięciem myszki ustaw zaawansowaną analizę ruchu i otrzymuj precyzyjne informacje (wraz ze zdjęciem) o naruszeniu strefy bezpośrednio na swój telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją DVS Go!. Wybierz na ekranie miejsce gdzie opcja detekcji ruchu ma być aktywna i ustaw jej czułość, aby zawsze otrzymać tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Sabotaż obrazu

Dzięki DVS Digital Video System nie musisz się obawiać o akty wandalizmu skierowane w stronę Twojego systemu monitoringu. Zostaniesz automatycznie poinformowany o sabotażu lub utracie obrazu - np. gdy kamera zostanie zamalowana, nagle zakryta bądź po prostu zerwana.

Automatyczne nadpisywanie nagrań

Nie obawiaj się o to, że skończy się miejsce na dysku twardym rejestratora. Dzięki tej przydatnej funkcji najstarsze nagrania zostaną automatycznie zastąpione nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku lub jego powtórnego formatowania. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.

Dzięki bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji DVS GO! możesz z poziomu swojego smartphone przeglądać na żywo obraz z kamer oraz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na dysk twardy Twojego rejestratora, na całym świecie również przy dynamicznym IP. Intuicyjna aplikacja została przygotowana z myślą o najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych Android oraz iOS, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie na bieżąco wspierana i aktualizowana. Czytelne menu sprawia, że pomimo wielu opcji oraz funkcji dodatkowych nie sposób się w niej zgubić, a samo korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne. Od teraz Twój system monitoringu może być zawsze z Tobą - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Dlaczego ten zestaw?

 • Prawdziwy monitoring IP WiFi - najwyższa jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD 1080p (aż sześciokrotnie wyższa rozdzielczość niż tradycyjnych systemów analogowych).
 • Szybka i wygodna instalacja dzięki bezprzewodowej transmisji sygnału wizyjnego oraz funkcji automatycznego dodawania kamer do menu rejestratora (plug & play).
 • W zestawie znajdziesz otrzymasz profesjonalny dysk twardy przystosowany do pracy w systemach monitoringu o pojemności aż 1Tb!
 • Dzięki klasie szczelności IP66 kamery wchodzące w skład zestawu mogą pracować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Są odporne na wszystkie czynniki atmosferyczne takie jak: niska / wysoka temperatura, śnieg, lód, deszcz, bezpośrednie nasłonecznienie itp.
 • Kamery posiadają tryb wzmacniacza sygnału WiFi, co dodatkowo zwiększa zasięg bezprzewodowy, podnosi stabilność łącza oraz przekłada się na wyższą jakość oglądanego obrazu.
 • Profesjonalny obiektyw 4mm pozwala uzyskać przejrzysty obraz oraz realistycznie odwzorowane barwy przy zachowaniu szerokiego kąta widzenia aż 83° - to aż 20° szerszy zakres rejestrowanego obrazu niż klasyczne rozwiązania przy obiektywach 3,6mm i to bez zniekształceń obrazu spowodowanych efektem rybiego oka!
 • Zintegrowane w kamerach diody promiennika IR (podczerwieni) umożliwiają skuteczną obserwację nocną, również w całkowitych ciemnościach na odległość do 30 metrów.
 • Dzięki regulowanemu uchwytowi 360° możesz zainstalować kamery na suficie, ścianie oraz skośnej płaszczyźnie; dodatkowo kompaktowe rozmiary obudowy sprawiają, że kamery estetycznie wyglądają w każdym miejscu.
 • Będziesz mieć lokalny i zdalny dostęp do kamer - bezpośrednio poprzez podłączenie do monitora lub poprzez sieć internet przy użyciu intuicyjnej, polskojęzycznej aplikacji.

Oferowany przez nas zestaw zawiera:

 • 1x Rejestrator IP WiFi DVS-NVR0401W-L
 • 1x dedykowany dysk twardy do pracy ciągłej o pojemności 1TB
 • (możliwość zwiększenia pojemności dysku lub rezygnacji z dysku)
 • 4 x Wysokiej jakości kamera IP WiFi DVS-MP2040T-IRW
 • 4x Zasilacz impulsowy 1A/12V do kamer DVS-MP2240T-IRW
 • Komplet wtyków i złączy niezbędnych do pracy systemu
 • Akcesoria do montażu