ZESTAW OKULARY BALISTYCZNE ACID GAMBIT (3 SOCZEWKI) - CLEAR, TIGER'S EYE & G-15

344,99 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: EDGE EYEWEAR

ECHY PRODUKTU
Waga:    250 g
Materiał:    TR90/Nylon
Kolor:    czarny
Osłona wzroku:    poliwęglan
Barwa szkieł:    miedziana, przeźroczysta, przyciemniana
Kod produktu    SG3K-1Firma Edge Eyewear zobowiązuje się do maksymalizowania bezpieczeństwa oczu. Ta poważna odpowiedzialność wymaga rygorystycznych testów w celu zapewnienia zgodności z najwyższymi standardami. Każdą parę okularów poddaje się najtrudniejszym testom. Wszystkie okulary Edge Eyewear gwarantują zgodność z amerykańską cywilną normą wytrzymałościową ANSI Z87.1+2010 oraz wojskową normą balistyczną MCEPS GL-PD 10-12.

Przezroczyste soczewki VAPOR SHIELD ANTI-FOG: przez soczewki przechodzi 85% światła blokując 99,9% promieniowania UVA/UVB/UVC. Rekomendowane do użytku w pomieszczeniach lub w warunkach słabego oświetlenia i w ogólnym zastosowaniu.
Soczewki VAPOR SHIELD Tiger's Eye: przez soczewki przechodzi 50% światła blokując 99,9% promieniowania UVA/UVB/UVC. Idealne na pochmurne dni i zamglenia.
* Tiger's Eye: Edge Eyewear jest pierwszą firmą która oferuje filtr niebieskiego światła w soczewkach swoich okularów ochronnych. Niebieskie światło dochodzi do oka w krótszej długości fali skupiając się zbyt daleko przed siatkówką. Wynikiem jest niebieskie rozmycie, które zmniejsza ostrość i powoduje zmęczenie oczu, szczególnie podczas jazdy. Soczewki Tiger's Eye w kolorze miedzi odfiltrowują odpowiednią ilość światła niebieskiego, aby dać większą głębię postrzegania. Otoczenie staje się jaśniejsze i ostrzejsze.
Soczewki VAPOR SHIELD G-15: przez soczewki przechodzi 15% światła blokując 99,9% promieniowania UVA/UVB/UVC.
* G-15: Specjalistyczna technologia zaprojektowana przez US Air Force i stosowana w soczewkach Aviator. Podczas rozległych eksperymentów z widmem światła stwierdzono, że transmisja zielonego i żółtego światła może być maksymalizowana (dwa najlepiej postrzegane kolory przez ludzkie oko). Wynikiem jest neutralna, prawdziwa perspektywa, co powoduje zauważalne uczucie chłodzenia dla oczu. Edge Eyewear jest pierwszą firmą w historii, która zaoferowała soczewki G-15 w okularach ochronnych.
* VAPOR SHIELD: na większość sytuacji wystarcza standardowa powłoka anti-fog - ale do warunków ekstremalnych Edge Eyewear opracował rewolucyjną powłokę anti-fog klasy wojskowej o nazwie "VAPOR SHIELD" która jest absolutnie odporna na zaparowanie.

Oferujemy szybkie dostarczanie paczek kurierem rowerowym na terenie Poznania po uprzednim kontakcie.

Zapraszamy wszystkie drużyny asg do współpracy z naszą nowo powstałą firmą SzpejSonStore
oferującą dużo dobrego szpeju w atrakcyjnych cenach.

Cena nie podlega negocjacji.