9. Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting

19 lutego 2018
Już za miesiąc rusza kolejna edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting. Od dziewięciu lat EXPOSILESIA w Sosnowcu jest organizatorem największych na południu Polski targów dla myśliwych i strzelców. Z pełnym przekonaniem, przyznajemy, że EXPOHunting to jedno z największych tego typu wydarzeń na terenie naszego kraju.
Ubiegłoroczna edycja zakończyła się ogromnym powodzeniem. Na powierzchni 10,5 tys. m kw. Swoje produkty i nie tylko zaprezentowało ponad 200 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących ponad 400 światowych marek. Przez cały targowy weekend hale Exposilesia odwiedziło 11 tys. osób.
Tegoroczne targi EXPOHunting, podobnie jak w ubiegłym roku, połączone będą z targami dla strzelców i pasjonatów broni palnej EXPOShooting.
Targi łowieckie w Sosnowcu to wspaniała okazja do zapoznania się w ofertą sprzedażową wiodących producentów broni palnej, optyki oraz pozostałych akcesoriów myśliwskich i strzeleckich. Imprezie zawsze towarzyszy mnóstwo atrakcji dla zwiedzających m.in. konkursy, strzelnice laserowe i łucznicze, degustacje wyrobów z dziczyzny. Pasjonaci myślistwa i strzelectwa mają niepowtarzalną okazję na rozmowę z profesjonalistami oraz na uczestnictwo w wykładach i prelekcjach ekspertów, które w tych dniach odbywają się w salach konferencyjnych.
Dla wystawców targi EXPOHunting są idealną okazją do pozyskiwania nowych partnerów handlowych i zawierania umów sprzedażowych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w 9. Międzynarodowych Targach Łowieckich EXPOHunting!