Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic - GRANICE 2019 | Lublin, 25-26 września 2019

13 sierpnia 2019

W dniach 25-26 września 2019 r. w Targach Lublin odbędzie III edycja Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic "GRANICE". To jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone różnym aspektom ochrony granic oraz prezentacji formacji działających na granicach, ich zadań, wyzwań oraz współpracy z innymi instytucjami.

Wiodącym partnerem merytorycznym tegorocznej edycji wydarzenia GRANICE 2019 jest Krajowa Administracja Skarbowa i podlegająca jej Służba Celno-Skarbowa, która przechodzi proces intensywnej modernizacji technicznej. KAS planuje i wdraża szereg interesujących dla zroducentów rozwiązań w ramach programów: "Cyfrowa Granica"; "Porty 24"; "TORY 24". Będą to tematy konferencji towarzyszącej wydarzeniu oraz okazje do prezentacji przez producentów swoich rozwiązań i propozycji technologicznych w tych obszarach.

Dopełnieniem konferencji będą targi, podczas których zaprezentują się krajowi i zagraniczni producenci szeroko rozumianego wyposażenia, urządzeń i technologii, w tym IT, przeznaczonych dla funkcjonariuszy służb granicznych, celnych oraz kontroli sanitarnej i weterynaryjnej na granicach.