Nerka – saszetka do której zmieścisz wszystko czego potrzebujesz + specjalne promocje w combat

28 sierpnia 2020
Okres wakacji to czas wyjazdów, wędrówek, zwiedzania i upałów. Wyruszając poza miejsce noclegu chcemy mieć przy sobie najważniejsze rzeczy. Tych czasem jest zbyt dużo, aby nosić je w kieszeniach, a plecak to znowu przesada w drugą stronę. Idealnym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji nerka — niewielka saszetka, która pomieści dokumenty, telefon, klucze i kilka innych drobiazgów i jest cały czas pod ręką.

Nerka niejedno ma imię

Jak w przypadku niemal wszystkiego na tym świecie, tak również wśród nerek występują różnice pomiędzy poszczególnymi modelami. Z jednej strony to może powodować trudności w wyborze, ale z drugiej zwiększa szansę znalezienia czegoś doskonale dopasowanego do własnych preferencji. Opcji jest mnóstwo, dlatego trzeba się zastanowić nad stawianymi wymaganiami: ile potrzebujesz miejsca, jaka konfiguracja kieszeni, dodatkowe opcje montażu, styl miejski czy militarny, sposób organizacji zawartości no i przede wszystkim dopasowanie do sylwetki. Niektóre nerki są szerokie i płaskie, więc mniej przeszkadzają w ciasnych przejściach czy w komunikacji publicznej, inne znów bardziej odstają od ciała, ale nie ograniczają tak ruchów nóg i mają łatwiej dostępne wnętrze.

Nerka Helikon BANDICOOT Cordura MultiCam (https://youtu.be/h_4lsx3Md1A)

Nerka to nie wątroba

Największa wada nerek to ograniczona pojemność: ciężko tam zmieścić butelkę wody. Ale pieniądze, dokumenty, klucze, telefon, scyzoryk, latarka, multitool i wiele innych drobiazgów można mieć pod ręką bez strachu, że ktoś niepostrzeżenie się do nich dobierze. W razie potrzeby istnieje możliwość założenia nerki na modłę rycerzy ortalionu, czyli jako kołczan prawilności przewieszony przez klatkę piersiową. Ta metoda zdecydowanie utrudnia życie potencjalnym kieszonkowcom.

Reasumując: nerka jako osobisty zasobnik na najważniejsze rzeczy sprawdza się doskonale, dając pełną kontrolę nad dostępem do zawartości. Na zakupy czy prowiant lepiej wybrać plecak lub torbę — mniej boli strata czteropaku bezalkoholowego niż karty kredytowej i dowodu osobistego.

Przy tej okazji warto nadmienić, że z okazji początku roku szkolnego w sklepie combat produkty z kategorii plecaki, torby, nerki, czapki, koszulki, polary, spodnie, koszule i kurtki objęte będą 10% rabatem po zastosowaniu kodu promocyjnego COMBAT-BTS. Akcja rozpocznie się 24 sierpnia i potrwa do 6 września, szczegóły dostępne na stronie: https://www.combat.pl/wyprawa-do-szkoly

Informacje o pozostałych promocjach znajdują się pod tym adresem: https://www.combat.pl/blog/category/promocje

Sprawdź nerki na pas w sklepie combat.pl

Kategorie: Inne