Przepływowe sterylizatory powietrza

15 września 2020

Przepływowe sterylizatory powietrza to urządzenia pozwalające zmnieszyć ryzyko zakażenia wirusami (w tym COVID-19) i bakteriami. Urządzenia mogą być użytkowane w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie. Dzięki temu pozwalają zachować normalny tryb pracy w firmie, zakładzie pracy redukując ryzyko zarażeń na choroby wirusowe. Sterylizatory Milerd to wysokiej klasy urządzenia stosowane w galeriach handlowych, szkołach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych i w domach prywatnych.

Sterylizatory takie jak Milerd z serii DZR zmniejszają prawdopodobieństwo zarażenia chorobami przenoszonymi drogą kropelkową usuwając na bieżąco zarazki które znalazły się w powietrzu. W przypadku gdy w pomieszczeniu znajduje się kilka osób i jedna z nich jest nosicielem wirusa obecność działającego sterylizatora Milerd redukuje ryzyko zarażenia. W pomieszczeniach gdzie odbywa się stały przepływ ludzi jak sklepy, gabinety lekarskie, urzędy możliwe jest ustawienie sterylizatora pomiędzy osobą stale przebywającą w pomieszczeniu, a osobami do niech wchodzącymi na krótki okres czasu. Tego rodzaju kurtyna powietrzna izoluje osoby zdrowe (obsługę, pracowników firmy, lekarza) od potencjalnie zarażonych (pacjentów czy klientów).

Milerd jest czołowym dostawcą urządzeń do dezynfekcji UV-C w Rosji. Dostępne są modele od małych po duże, bardzo wydajne modele (przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni więcej niż 200 m2). Najpopularniejsze sterylizatory z oferty Milerd to bardzo małe modele DZR-1 i DZR-2 które świetnie prezentują się na biurku czy stole, większe i bardzo wydajne DZR-3 i DZR-4 oraz największe bardzo wydajne sterylizatory przepływowe DZR-5 i DZR-6.

Pełna oferta sterylizatorów Milerd jest dostępna na stronie: https://www.srtech.pl/milerd

Kategorie: Inne