8. Miedzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting - 7-9.04.2017

23 marca 2017

7 kwietnia w Sosnowskim centrum targowo-konferencyjnym rozpocznie się ósma edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting. Targi te to największa tego typu impreza na południu Polski. Od pierwszej edycji w EXPOHunting udział biorą setki wystawców z kilkunastu państw. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Halę EXPOSilesia w ciągu trzech dni odwiedziło blisko 11 tysięcy zwiedzających.
W tym roku EXPOHunting zostało połączone z targami EXPOShooting. Tym samym cała ekspozycja została poszerzona o wystawców z dziedzin strzelectwa, militariów i survivalu.
Już kolejny raz targom towarzyszyć będzie Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce – Oddział w Bytomiu, na której wyłoniony zostanie Champion EXPOHunting 2017
Targi łowieckie w Sosnowcu to wspaniała okazja do zapoznania się w ofertą sprzedażową wiodących producentów broni palnej, optyki oraz pozostałych akcesoriów myśliwskich i strzeleckich. Imprezie zawsze towarzyszy mnóstwo atrakcji dla zwiedzających m.in. konkursy, strzelnice laserowe i łucznicze, degustacje wyrobów z dziczyzny. Pasjonaci myślistwa i strzelectwa mają niepowtarzalną okazję na rozmowę z profesjonalistami oraz na uczestnictwo w wykładach i prelekcjach ekspertów, które w tych dniach odbywają się w salach konferencyjnych.
Dla wystawców targi EXPOHuntin są idealną okazją do pozyskiwania nowych partnerów handlowych i zawierania umów sprzedażowych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach EXPOHunting i EXPOShooting. Poniżej zamieszczamy linki do fotogalerii z poprzednich edycji. Gwarantujemy, że w tym roku wydarzenie to będzie równie imponujące co jego poprzednia edycja i dostarczy nam niepowtarzalnych wrażeń.

http://www.netgun.pl/galeria/expohunting-2016/
http://www.netgun.pl/galeria/exposhooting-2016/
http://www.netgun.pl/galeria/expohunting/
http://www.netgun.pl/galeria/exposhooting/