EXPOHunting 2017 EXPOShooting 2017 – podsumowanie i fotorelacja.

13 kwietnia 2017

Za nami 8 edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting , które w tym roku odbyły się w towarzystwie Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting . 7-9 kwietnia Sosnowską hale EXPOSilesia odwiedziło ponad 11 tysięcy osób co świadczy o niebywałym zainteresowaniu tematyką łowiectwa i strzelectwa.

W tym roku w EXPOSilesia zebrało się ponad 200 wystawców z 10 krajów, którzy reprezentowali 400 światowych marek, wśród nich wielu Polskich producentów m.in. odzieży myśliwskiej i outdoorowej, plecaków wojskowych, części i akcesoriów do broni. Każdy odwiedzający targi mógł znaleźć coś dla siebie. Na hali funkcjonowały strzelnice łucznicze, interaktywne oraz ASG. Atrakcją były również wykłady i prelekcje przygotowane przez specjalistów oraz ekspertów w dziedzinie broni palnej.

Ważnym gościem, który dokonał oficjalnej inauguracji ósmych targów EXPOHunting był prezydent Bronisław Komorowski, myśliwy, miłośnik łowiectwa.

Targi EXPOHunting oraz EXPOShooting to idealna okazja do zaprezentowania swojej firmy, marki oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych jak i również okazja do zapoznania się z nowinkami w ofercie sprzedażowej producentów i sklepów. Z roku na rok targi w Sosnowcu cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony wystawców jak i zwiedzających.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w EXPOHuntig i EXPOShooting 2018.

Gorąco zachęcamy również do obejrzenia naszej fotorelacji EXPOHunting 2017 / EXPOShooting 2017