Kategorie
Archiwum

Strzelnica w Krakowie – na ofertę której z nich najlepiej się zdecydować?

2021-03-01

Wybór odpowiedniej strzelnicy nie jest zadaniem łatwym. W Krakowie, podobnie jak i w całej Polsce, swoje usługi oferuje nam ogrom takich miejsc. Jak jednak wśród nich wybrać najlepszą ofertę?

W Krakowie warto postawić na rozwiązanie sprawdzone przez wielu i popularne od lat – jest to strzelnica Cracow Shooting Academy, znajdująca się obecnie przy ulicy Jana Surzyckiego 16. To miejsce wybierane chętnie nie tylko przez mieszkańców Krakowa i okolic, ale również przez wielu zagranicznych turystów. Co wpływa na taką popularność tego miejsca i co ma nam ono do zaoferowania?

Czy Cracow Shooting Academy to najpopularniejsza strzelnica w Krakowie?

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest. Jest to miejsce bardzo chętnie nie tylko odwiedzane, ale również oceniane w sieci, co widać w Mapach Google. Cracow Shooting Academy posiada ponad 700 pozytywnych opinii od gości z całego świata, co doskonale świadczy o podejściu pracowników, ofercie samej strzelnicy, jak i niebywałej jakości, jakiej tutaj doświadczymy.

strzelnica shooting cracow

Cracow Shooting Academy – wybierz jeden z pakietów strzeleckich

Bazą całej oferty Cracow Shooting Academy jest sześć pakietów strzeleckich. Każdy z nich jest inny i został przygotowany z myślą o innej grupie odbiorców – dzięki temu, już w bardzo podstawowej ofercie niemal każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

Każdy z pakietów różni się również ceną, za najtańszy z nich zapłacimy 120 zł, jednak w tej cenie otrzymamy możliwość oddania aż 30 strzałów, i to nie tylko z klasycznych i popularnych pistoletów – czeka tutaj coś więcej, czyli pistolet maszynowy CZ Scorpion Evo.

Inną opcją jest ostatni, szósty pakiet, który kosztuje 300 zł, jednak w jego ramach będziemy mogli oddać aż 70 strzałów. Dodatkowo, w tej cenie będziemy mieli szansę chwycenia za aż 6 różnych rodzajów broni, dzięki czemu poznamy pełen przekrój broni dostępnej na strzelnicy, jeżeli jeszcze nie mieliśmy wcześniej takiej możliwości.

Oferta broni historycznej

Ten fragment oferty jest nie tylko bardzo popularny, ale również niezwykle chwalony przez licznych klientów Cracow Shooting Academy. Jeżeli tylko chcemy, możemy chwycić tutaj za prawdziwą broń historyczną, która była popularna m.in. podczas obu Wojen Światowych. Jest to idealna opcja dla fanów militariów czy historii. Ceny strzałów z broni historycznej nie różnią się znacznie od broni współczesnej, stąd nie musimy się obawiać, że będą one przesadzone czy zbyt wysokie.

Generator własnych pakietów – stwórz swój pakiet przez internet

Jeżeli żaden z gotowych pakietów nie jest dla nas, a my jednocześnie chcemy mieć pewność, że czekają na również najniższe możliwe ceny, warto zdecydować się w takim przypadku na sworznie swojego własnego pakietu strzeleckiego. Wszystko to możliwe jest dzięki Generatorowi Pakietów, który dostępny jest na stronie www strzelnicy.

Proces przygotowania swojego własnego pakietu jest naprawdę bardzo prosty. Po wejście na odpowiednią podstronę wybieramy broń, która nas interesuje (możemy dowolnie ją mieszać, w tym decydować się i na broń współczesną, i na broń historyczną), jednocześnie wybierając ilość amunicji, która w przypadku każdej z nich nas interesuje. Cały czas jednocześnie śledzimy koszt całego pakietu, dzięki czemu cena na koniec nas nie zaskoczy. Gdy wszystko jest już gotowe, zapisujemy pakiet, a następnie w wygodny sposób rezerwujmy dla nas odpowiedni termin, by z niego skorzystać i odwiedzić strzelnicę.

Wykorzystanie Generatora Pakietów to nie tylko pewność najniższej ceny, ale gwarancja, że pakiet będzie idealnie dopasowany do naszych wymagań. Jest to idealne rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Cracow Shooting Academy – jak strzelnica dba o nasze bezpieczeństwo?

Podstawą na każdej strzelnicy powinno być właśnie ono – bezpieczeństwo. Dlatego właśnie Cracow Shooting Academy dba o to, by i goście, i pracownicy strzelnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Na samym początku każdej wizyty, klienci przechodzą podstawowe szkolenie, podczas którego nie tylko poznają zasady obsługi broni czy postawę strzelecką, ale również wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa. Dodatkowo, na uczestników strzelania czekają odpowiednie gogle ochronne oraz nauszniki, by nie ucierpiał nasz słuch.

Wieczór kawalerski na strzelnicy – czy to dobry pomysł?

Zdecydowanie tak, a Cracow Shooting Academy jak najbardziej organizuje takie właśnie wydarzenia. Są one bardzo popularne wśród mieszkańców Krakowa i okolic, ale również wśród turystów, którzy chętnie odwiedzają Kraków właśnie w celu świętowania wieczorów kawalerskich. Znakomita obsługa, duży wybór broni, spora dawka adrenaliny, a do tego znakomite ceny czy bardzo prosty i komfortowy dojazd do centrum – to wszystko sprawia, ze to właśnie wizyta na tej krakowskiej strzelnicy będzie idealnym wyborem przed zabawą do rana w jednym z krakowskich klubów.

Więcej o ofercie Cracow Shooting Academy można dowiedzieć się na ich stornie internetowej - shootingcracow.com .

Kategorie: